Fen Bilimleri Enstitüsü
İç Denetim Raporları
 
Organizasyon Şemaları
 
Organizasyon Şemaları
 
                                            MÜDÜR
  Prof.Dr.Nilgün FIĞLALI
   
   
   
       
  Müdür Yardımcıları                             Enstitü Sekreteri
  Doç. Dr. Beyhan PEKEY Leyla ŞENOL
  Doç. Dr. Recep Taygun GÜRAY  
     
       
                                               
         
         
       
  Araştırma Görevlileri    
  Arş.Gör.Alkım ÇAPAR Uzman Şef
  Arş.Gör.Emine Emel ÇAKIRCA Uzman Yusuf YAĞCI İbrahim HAFIZOĞLU
  Arş.Gör.Sevilay GÜNEYDAĞ        
       
   
                                                                                         
         
           
         
    Memur Memur Memur Memur
  Gülşah KAYKUSUZ Ender SAVCAK Eyüp Selim SERTTAŞ -
         
 
 
 
 
 
 
              Bahçe Bitkileri Yetiştirme ve Islahı Anabilim Dalı
  Doç.Dr. M.Ufuk KASIM
 
              Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Nevcihan DURU
 
              Bilişim Sistemleri Mühendisliği Anabilim Dalı
  Yrd.Doç.Dr. Halil YİĞİT
 
              Biyoloji Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Fazıl ÖZEN
 
              Biyomedikal Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Yunus Emre ERDEMLİ
 
              Çevre Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Aykan KARADEMİR
 
              Elektrik Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Nurettin ABUT
 
              Elektrik Eğitimi Anabilim Dalı
  Yrd.Doç.Dr. Özcan ATLAM
 
              Elektro - Optik Sistem Mühendisliği Anabilim Dalı
  Doç..Dr. Ersin KAYAHAN
 
              Elektronik ve Bilgisayar Eğitimi Anabilim Dalı
  Yrd.Doç.Dr. Mustafa Hikmet Bilgehan UÇAR
 
              Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Oğuzhan URHAN
 
              Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Zerrin ALADAĞ
 
              Enerji Sistemleri Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof. Dr. Durmuş KAYA
 
              İlköğretim Anabilim Dalı
  Doç.Dr. Ahmet BİLGİN
 
              Fizik Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Elşen VELİ
 
              Havacılık Bilimi ve Teknolojileri Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Muharrem YILMAZ
 
              İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Safa Bozkurt COŞKUN
 
              İş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Nilgün FIĞLALI
 
              Jeojezi ve Jeoinformasyon Mühendisliği Anabilim Dalı
  Doç.Dr. Arzu ERENER
 
              Jeofizik Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Cengiz KURTULUŞ
 
              Jeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Ömer Feyzi GÜRER
 
              Kimya Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Osman BOZDAĞ
 
              Kimya Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Sibel ZOR
 
              Makine Eğitimi Anabilim Dalı
  Yrd.Doç.Dr. Dilek Özlem ESEN
 
              Makine Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Halil İbrahim SARAÇ
 
              Ortaöğretim Fen ve Matematik Alanlar Eğitimi Anabilim Dalı
  Yrd.Doç.Dr. Ayla KARATAŞ
 
              Matematik Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Halis AYGÜN
 
              Mekatronik Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Ahmet ERDİL
 
              Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Muzaffer ZEREN
 
              Mimarlık Anabilim Dalı
  Doç.Dr. Oya ŞENYURT
 
              Mühendislik Yönetimi Anabilim Dalı
  Doç.Dr. Kasım BAYNAL
 
              Otomotiv Mühendisliği Anabilim Dalı
  Prof.Dr. Mehmet UÇAR
 
              Polimer Bilimi ve Teknolojisi Anabilim Dalı
  Doç.Dr. Olcay MERT
 
              Su Ürünleri Anabilim Dalı
Doç.Dr. Hamdi AYDIN
 
© 2016 Kocaeli Üniversitesi