Matematik Anabilim Dalı

2017-2018 Bahar Yarıyılı Haftalık Ders Programı

Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi Ders Ders Yeri
Pazartesi 09:00-11:50 Prof.Dr. Serdal PAMUK İleri Dif.Denklemler II Ofis (2009)
Salı 10:00-12:50 Doç.Dr. İrem BAĞLAN Laplace Denklemleri ve Uyg. Ofis (1053)
Salı 10:00-12:50 Doç.Dr. Banu P.VAROL Topolojik Vektör Uzayları Matematik Toplantı Salonu
Çarşamba 13:00-15:50 Doç.Dr. Vildan GÜLKAÇ Isı İletimi Denk. Ofis (1054)
Çarşamba 13:00-15:50 Prof.Dr. Zahir MURADOĞLU Sonlu Elemanlar Teorisi II Ofis (2007)
Çarşamba 13:00-15:50 Doç.Dr. Çiğdem GÜNDÜZ Cebirsel Topoloji I Ofis (1047)
Perşembe 09:00-11:50 Prof.Dr. Halis AYGÜN Bilimsel Arş.Tekn.ve Yayın Etiği Ofis (203)
Perşembe 11:00-13:50 Doç.Dr. Günay ÖZTÜRK İleri Dif.Geometri II Ofis (1049)
Perşembe 10:00-12:50 Doç.Dr. İrem BAĞLAN Harmonik Analiz ve Uyg. Ofis (1053)
Pazartesi 13:00-15:50 Doç.Dr. Ali DEMİR Müh.Matematiği I 2004 nolu derslik
Salı 13:00-15:50 Prof.Dr. Halis AYGÜN Esnek Kümeler Teorisi ve Uyg. Ofis (203)
Salı 13:00-15:50 Yrd.Doç.Dr. Evrim GÜVEN Halkalar Teorisi 2004 nolu derslik
Çarşamba 09:00-11:50 Doç.Dr. Vildan GÜLKAÇ Sonlu Fark Yönt. Ofis (1054)
Çarşamba 09:00-11:50 Doç.Dr. Ali DEMİR Müh.Matematiği II 2004 nolu derslik
Çarşamba 09:00-11:50 Prof.Dr. Serdal PAMUK Biyolojide Mat.Modeller Ofis (2009)
Çarşamba 09:00-11:50 Yrd.Doç.Dr. Vildan ÇETKİN Kafes Teorisi I Ofis (1045)
Perşembe 13:00-15:50 Doç.Dr. Çiğdem GÜNDÜZ İleri Topoloji I Ofis (1047)
Perşembe 14:00-16:50 Doç.Dr. Günay ÖZTÜRK Diferansiyellenebilir Manifoldlar Ofis (1049)
Cuma 09:00-11:50 Yrd.Doç.Dr. Hülya SEVİNDİR Dif.Denk.lerde Fourier Yönt. Ofis (2010)


Matematik Anabilim Dalı Ara Sınav Programı

Sınav Tarihi Sınav Günü Sınav Saati Ders
26/03/2018 Pazartesi 09:00 İleri Dif.Denklemler II - Prof.Dr. Serdal PAMUK
27/03/2018 Salı 10:00 Laplace Denklemleri ve Uyg. - Doç.Dr. İrem BAĞLAN
27/03/2018 Salı 10:00 Topolojik Vektör Uzayları - Doç.Dr. Banu P.VAROL
28/03/2018 Çarşamba 13:00 Isı İletimi Denk. - Doç.Dr. Vildan GÜLKAÇ
28/03/2018 Çarşamba 13:00 Sonlu Elemanlar Teorisi II - Prof.Dr. Zahir MURADOĞLU
28/03/2018 Çarşamba 13:00 Cebirsel Topoloji I - Doç.Dr. Çiğdem GÜNDÜZ
29/03/2018 Perşembe 09:00 Bilimsel Arş.Tekn.ve Yayın Etiği - Prof.Dr. Halis AYGÜN
29/03/2018 Perşembe 10:00 Harmonik Analiz ve Uyg. - Doç.Dr. İrem BAĞLAN
29/03/2018 Perşembe 11:00 İleri Dif.Geometri II - Doç.Dr. Günay ÖZTÜRK
02/04/2018 Pazartesi 13:00 Müh.Matematiği I - Doç.Dr. Ali DEMİR
03/04/2018 Salı 13:00 Esnek Kümeler Teorisi ve Uyg. - Prof.Dr. Halis AYGÜN
03/04/2018 Salı 13:00 Halkalar Teorisi - Yrd.Doç.Dr. Evrim GÜVEN
04/04/2018 Çarşamba 09:00 Sonlu Fark Yönt. - Doç.Dr. Vildan GÜLKAÇ
04/04/2018 Çarşamba 09:00 Müh.Matematiği II - Doç.Dr. Ali DEMİR
04/04/2018 Çarşamba 09:00 Biyolojide Mat.Modeller - Prof.Dr. Serdal PAMUK
04/04/2018 Çarşamba 09:00 Kafes Teorisi I - Yrd.Doç.Dr. Vildan ÇETKİN
05/04/2018 Perşembe 13:00 İleri Topoloji I - Doç.Dr. Çiğdem GÜNDÜZ
05/04/2018 Perşembe 14:00 Diferansiyellenebilir Manifoldlar - Doç.Dr. Günay ÖZTÜRK
06/04/2018 Cuma 09:00 Dif.Denk.lerde Fourier Yönt. - Yrd.Doç.Dr. Hülya SEVİNDİR


Matematik Anabilim Dalı Yarıyıl Sonu Sınav Programı

Sınav Tarihi Sınav Günü Sınav Saati Ders
28/05/2018 Pazartesi 09:00 İleri Dif.Denklemler II
29/05/2018 Salı 10:00 Laplace Denklemleri ve Uyg.
29/05/2018 Salı 10:00 Topolojik Vektör Uzayları
30/05/2018 Çarşamba 13:00 Isı İletimi Denk.
30/05/2018 Çarşamba 13:00 Sonlu Elemanlar Teorisi II
30/05/2018 Çarşamba 13:00 Cebirsel Topoloji I
31/05/2018 Perşembe 09:00 Bilimsel Arş.Tekn.ve Yayın Etiği
31/05/2018 Perşembe 10:00 Harmonik Analiz ve Uyg.
31/05/2018 Perşembe 11:00 İleri Dif.Geometri II
04/06/2018 Pazartesi 13:00 Müh.Matematiği I
05/06/2018 Salı 13:00 Esnek Kümeler Teorisi ve Uyg.
05/06/2018 Salı 13:00 Halkalar Teorisi
06/06/2018 Çarşamba 09:00 Sonlu Fark Yönt.
06/06/2018 Çarşamba 09:00 Müh.Matematiği II
06/06/2018 Çarşamba 09:00 Biyolojide Mat.Modeller
06/06/2018 Çarşamba 09:00 Kafes Teorisi I
07/06/2018 Perşembe 13:00 İleri Topoloji I
07/06/2018 Perşembe 14:00 Diferansiyellenebilir Manifoldlar
08/06/2018 Cuma 09:00 Dif.Denk.lerde Fourier Yönt.