Jeofizik Mühendisliği Anabilim Dalı

2017-2018 Güz Yarıyılı Haftalık Ders Programı

Ders Günü Ders Saati Öğretim Üyesi Ders Ders Yeri
Pazartesi 14:00-16:50  Yrd.Doç.Dr. Tahir Serkan IRMAK    Gözlemsel Sismoloji  
Pazartesi 08:00-10:50  Doç.Dr. Ergin ULUTAŞ    İleri Mühendislik Sismolojisi  
Pazartesi 08:00-10:50  Prof.Dr. Bülent ORUÇ    Ters Çözüm ve Modelleme Optimizasyonu  
Pazartesi 11:00-13:50  Doç.Dr. Ergin ULUTAŞ    Tsunami  
Salı 14:00-16:50  Prof.Dr. Şerif BARIŞ    İleri Programlama Teknikleri  
Salı 08:00-10:50  Doç.Dr. Fadime SERTÇELİK    Sismik Dalgaların Soğurulması  
Çarşamba 14:00-16:50  Yrd.Doç.Dr. Ertan PEKŞEN    Sonlu Farklar ve Sonlu Elemanlar Yöntemi  
Perşembe 11:00-13:50  Yrd.Doç.Dr. Metin AŞÇI    Çevre Jeofiziği ve Uygulamaları  
Perşembe 11:00-13:50  Yrd.Doç.Dr. Tekin YEKEN    Elektromanyetizma  
Perşembe 14:00-16:50  Doç.Dr. İbrahim SERTÇELİK    İleri Jeofizik Uygulamaları  
Perşembe 08:00-10:50  Yrd.Doç.Dr. Metin AŞÇI    Zeminlerin Jeoteknik ve Jeofizik Analizi  
Perşembe 14:00-16:50  Yrd.Doç.Dr. Metin AŞÇI    Zeminlerin Statik ve Dinamik Özellikleri  
Cuma 08:00-10:50  Yrd.Doç.Dr. Metin AŞÇI    Elektrik Yorumlama  
Cuma 14:00-16:50  Yrd.Doç.Dr. Ertan PEKŞEN    Elektromanyetik Yöntemler  
Cuma 14:00-16:50  Prof.Dr. Bülent ORUÇ    Litosfer Dinamikleri ve Termomekanik Modelleme  
Cuma 14:00-16:50  Prof.Dr. Şerif BARIŞ    Teorik Sismoloji I  
Cuma 08:00-10:50  Prof.Dr. Şerif BARIŞ    Sismik Tomografi  
Cuma 11:00-13:50  Prof.Dr. Cengiz KURTULUŞ    Yansımalı Sismikte Veri İşlem  


Jeofizik Mühendisliği Anabilim Dalı Ara Sınav Programı

Sınav Tarihi Sınav Günü Sınav Saati Ders
13/11/2017 Pazartesi 08:00  İleri Mühendislik Sismolojisi  
13/11/2017 Pazartesi 08:00  Ters Çözüm ve Modelleme Optimizasyonu  
13/11/2017 Pazartesi 11:00  Tsunami  
13/11/2017 Pazartesi 14:00  Gözlemsel Sismoloji  
14/11/2017 Salı 08:00  Sismik Dalgaların Soğurulması  
14/11/2017 Salı 14:00  İleri Programlama Teknikleri  
15/11/2017 Çarşamba 14:00  Sonlu Farklar ve Sonlu Elemanlar Yöntemi  
16/11/2017 Perşembe 08:00  Zeminlerin Jeoteknik ve Jeofizik Analizi  
16/11/2017 Perşembe 11:00  Çevre Jeofiziği ve Uygulamaları  
16/11/2017 Perşembe 11:00  Elektromanyetizma  
16/11/2017 Perşembe 14:00  İleri Jeofizik Uygulamaları  
16/11/2017 Perşembe 14:00  Zeminlerin Statik ve Dinamik Özellikleri  
17/11/2017 Cuma 08:00  Elektrik Yorumlama  
17/11/2017 Cuma 08:00  Sismik Tomografi  
17/11/2017 Cuma 11:00  Yansımalı Sismikte Veri İşlem  
17/11/2017 Cuma 14:00  Elektromanyetik Yöntemler  
17/11/2017 Cuma 14:00  Litosfer Dinamikleri ve Termomekanik Modelleme  
17/11/2017 Cuma 14:00  Teorik Sismoloji I  


Jeofizik Mühendisliği Anabilim Dalı Yarıyıl Sonu Sınav Programı

Sınav Tarihi Sınav Günü Sınav Saati Ders
02/01/2018 Salı 08:00  Sismik Dalgaların Soğurulması  
02/01/2018 Salı 14:00  İleri Programlama Teknikleri  
03/01/2018 Çarşamba 14:00  Sonlu Farklar ve Sonlu Elemanlar Yöntemi  
04/01/2018 Perşembe 08:00  Zeminlerin Jeoteknik ve Jeofizik Analizi  
04/01/2018 Perşembe 11:00  Çevre Jeofiziği ve Uygulamaları  
04/01/2018 Perşembe 11:00  Elektromanyetizma  
04/01/2018 Perşembe 14:00  İleri Jeofizik Uygulamaları  
04/01/2018 Perşembe 14:00  Zeminlerin Statik ve Dinamik Özellikleri  
05/01/2018 Cuma 08:00  Elektrik Yorumlama  
05/01/2018 Cuma 08:00  Sismik Tomografi  
05/01/2018 Cuma 11:00  Yansımalı Sismikte Veri İşlem  
05/01/2018 Cuma 14:00  Elektromanyetik Yöntemler  
05/01/2018 Cuma 14:00  Litosfer Dinamikleri ve Termomekanik Modelleme  
05/01/2018 Cuma 14:00  Teorik Sismoloji I  
08/01/2018 Pazartesi 08:00  İleri Mühendislik Sismolojisi  
08/01/2018 Pazartesi 08:00  Ters Çözüm ve Modelleme Optimizasyonu  
08/01/2018 Pazartesi 11:00  Tsunami  
08/01/2018 Pazartesi 14:00  Gözlemsel Sismoloji