Fen Bilimleri Enstitüsü - Enstitü Kurulu

Adı SoyadıGörev Tanımı
Prof.Dr. Nilgün FIĞLALIEnstitü Müdürü
Doç.Dr. Beyhan PEKEYMüdür Yardımcısı
Doç.Dr. Recep Taygun GÜRAYMüdür Yardımcısı
Prof.Dr. Aykan KARADEMİRÇevre Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Nurettin ABUTElektrik Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Oğuzhan URHANElektronik ve Haberleşme Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Alpaslan FIĞLALIEndüstri Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Safa Bozkurt COŞKUNİnşaat Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Cengiz KURTULUŞJeofizik Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Ömer Feyzi GÜRERJeoloji Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Osman BOZDAĞKimya Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Halil İbrahim SARAÇMakine Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof. Dr. Muzaffer ZERENMetalurji ve Malzeme Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Nevcihan DURUBilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Ahmet ERDİLMekatronik Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Doç.Dr. Arzu ERENERJeodezi ve Jeoinformasyon Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Doç.Dr. Kasım BAYNALMühendislik Yönetimi (İ.Ö.) Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Doç.Dr. Oya ŞENYURTMimarlık Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Yrd. Doç. Dr. Özcan ATLAMElektrik Eğitimi Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. İsmail ERTÜRKElektronik ve Bilgisayar Eğitimi Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Yrd.Doç.Dr. Dilek Özlem ESENMakine Eğitimi Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Elşen VELİFizik Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Cavit UYANIKKimya Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Halis AYGÜNMatematik Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Fazıl ÖZENBiyoloji Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Doç.Dr. Ahmet BİLGİNİlköğretim Anabilim Dalı Fen Bilgisi Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Doç.Dr. Ahmet BİLGİNİlköğretim Anabilim Dalı Matematik Öğretmenliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Murat HOŞÖZOtomotiv Mühendisliği (İ.Ö.) Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Yunus Emre ERDEMLİBiyomedikal Mühendisliği (İ.Ö.) Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Arif DEMİRElektro-Optik Sistem Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Doç.Dr. Güralp ÖZKOÇPolimer Bilimi ve Teknolojisi Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Yunus Emre ERDEMLİBiyomedikal Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof. Dr. Engin ÖZDEMİREnerji Sistemleri Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Yrd.Doç.Dr. Halil YİĞİTBilişim Sistemleri Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof. Dr. Murat HOŞÖZOtomotiv Mühendisliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Halil İbrahim SARAÇİş Sağlığı ve Güvenliği Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Halil İbrahim SARAÇİş Sağlığı ve Güvenliği (İ.Ö.) Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Muharrem YILMAZHavacılık Bilimi ve Teknolojileri Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Yrd.Doç.Dr. Halil YİĞİTBilişim Sistemleri Mühendisliği (İ.Ö.) Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Doç.Dr. M.Ufuk KASIMBahçe Bitkileri Yetiştirme ve Islahı Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Alpaslan FIĞLALIMühendislik ve Teknoloji Yönetimi (İngilizce) Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Assoc.Prof.Dr. Oya ŞENYURTMimarlık (İ.Ö.) Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Prof.Dr. Safa Bozkurt COŞKUNİnşaat Mühendisliği (İ.Ö.) Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Doç. Dr. Hamdi AYDINSu Ürünleri Anabilim Dalı Bşk. (Üye)
Leyla ŞENOLEnstitü Sekreteri (Raportör)